Автомобіль від "ОПТІМ" знайшов переможця.

Компанія «ОПТІМ» весь 2019 рік проводила масштабну акцію по всій своїй кліматичній продукції. За умовами акції будь-який покупець компанії міг за підсумками року виграти автомобіль Fiat Fiorino для роботи.

 Розіграш головного призу - автомобіля, а також інших цінних подарунків, відбувся в кінці лютого на виставці Clima Fest 2.0 в присутності відвідувачів виставки і в онлайн режимі на каналі Youtube для глядачів зі всієї України. За результатами випадкового вибору серед усіх учасників на незалежному сервісі random.org переможцем став житель Києва - Віталій Крупа.

І зараз Віталій - щасливий володар новенького Fiat Fiorino прямо з салону!

 

Ми хочемо поділитися розмовою з Віталієм:

  «ОПТІМ»: «Віталій, Ви стали переможцем акції і виграли новий автомобіль Fiat Fiorino, як довго Ви працюєте в кондиціонерному бізнесі і з компанією «ОПТІМ»?

  Переможець: «з 2008 року я працюю в кондиціонерному бізнесі, і приблизно з цього ж часу знаю компанію «ОПТІМ», тоді ми були ще просто найманими монтажниками в рамках будівельної організації, а з 2013 року вже самостійно за договором з «ОПТІМ».

  «ОПТІМ»: «Спасибі, а поділіться з якими кондиціонерними брендами Ви в основному працюєте».

    Переможець: «70% всіх монтажів - це продукція компанії« ОПТІМ »: Neoclima, Toshiba, Panasonic, Leberg, а 30% - інші бренди, в основному Дайкін».

   «ОПТІМ»: «Хороший відсоток, а чому?»

   Переможець: «У «ОПТІМ» дуже добре структурована продукція, тобто вона закриває всі цінові сегменти, є великий вибір і практично завжди наявність товару на складі день в день ».

«ОПТІМ»: «Ну, тепер ми сподіваємося, що з появою робочого автомобіля,який ідеально підходить для монтажів - процес піде ще успішніше».

Переможець: «Так, це точно, вільних машин завжди не вистачає, до речі, коли Ви мені подзвонили і повідомили про виграш, я як раз монтував кондиціонер Neoclima серії Термінатор 2.0».

«ОПТІМ»: «Віталій, спасибі за Ваші відповіді і роботу з нами, нам залишається лише побажати Вам удачі і подальшої плідної роботи з компанією «ОПТІМ», у нас товар завжди в наявності на складі і ми намагаємося бути максимально комфортними в роботі з нашими покупцями ».

Переможець: «Підтверджую Ваші слова, спасибі Вам!»

 

 

Бажаємо всім дилерам і партнерам «ОПТІМ» жаркого і плідного літа, стежте за нашими новинами та акціями!


Fatal error: Uncaught exception 'yii\web\HeadersAlreadySentException' with message 'Headers already sent in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 414.' in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /home/www/optim.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366