ОПТИМ логотип
Комфортный климат стабильного бизнеса
Горячая линия
Горячая линия «Оптим»
0-800-50-70-65

Підведення підсумків 2017 року в ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "ОПТІМ"

31 December 2017

  22 грудня 2017 року в компанії «ОПТІМ» пройшов традиційний річний звіт «Підведення підсумків 2017 року та плани на 2018 рік».

  Учасники з'їзду: керівники відділів та співробітники центрального офісу «ОПТІМ», а також регіональні керівники і територіальні менеджери з продажу обладнання.

  Перша половина зборів була присвячена звітам про виконану роботу, проведеним заходам, новинкам, подіям в компанії «ОПТІМ», аналізу результатів 2017-го року. Учасники поділилися думками, пропозиціями і своїм баченням ситуації кліматичного ринку України!

 

  Друга половина була присвячена планам на майбутнє півріччя, а саме:

• Перспективи продажів.

• Заплановані зустрічі, події, заходи.

• Робота персоналу «ОПТІМ», кадрові зміни.

Приємним був момент нагородження кращих філій за підсумками півріччя, а саме:

• Найкращим в продажах  кондиціонерів стало м. Львів;

• Найкращим в продажах промислового обладнання стало м. Київ;

• Найкращим в продажах теплотехніки визнане м. Полтава.

 

  Компанія «ОПТІМ» відзначила кожну з цих філій спеціальним кубком, який є перехідною нагородою і мотивацією для кожного з наших представництв працювати ще краще. «ОПТІМ» цінує працю і старання кожного і дякує за виконану роботу. Також не залишилися без уваги і співробітники центрального офісу, які були відзначені дипломами, цінними подарунками та теплими словами подяки.

  Завершенням зустрічі стало неформальне спілкування під час новорічної гала-вечері. У дружній атмосфері обговорили все, що не встигли на зборах, а також плани на майбутній період. Для компанії «ОПТІМ» підсумково-новорічні зустрічі стали традиційними. Сподіваємося, що подібного роду зібрання будуть зближувати колектив і допомагати робити ще більш ефективні кроки на шляху до стабільного клімату в Вашому бізнесі.

  Щиро вітаємо Всіх з Новим Роком та Різдвом! Бажаємо миру, тепла і стабільності.

  З повагою, компанія «ОПТІМ»!